Biskupová

erb Séérus, slávna fotka starostu, poinformuj sa!

UPOZORNENIE: Táto časť stránky je jediná napísaná "normálnou slovenčinou". Je tomu tak preto lebo... lebo. Lebo chcem.
No, vidíš, ja som si aj hovoril že túto "nenápadnú" sekciu objavíš. Či už skrz klikaciu fotku alebo skrz križovatku si sa sem určite už nejako dostal.


Takže takto. Mnohí určite nevedia prečo že "toť náš starosta". Možno si to niekto myslí že to tam je niekto cudzí len zo srandy, ale ono nie.
Ak si pozriete stránku obce Biskupová tak tam túto fotku už bohužiaľ nenájdete. Nenájdete ju tam z toho dóvodu lebo tam už proste neni. Ide o to že niekedy bola stránka obce taká... zaujímavá a iná. (ako povedzme si, ona je aj táto aktuálna, veď Biskupová to má v krvi)
Boli tam fotky ako teraz, boli tam nové ale aj staré informácie ako teraz. Ale bola tam aj časť že Starosta obce. Tam v tej časti sa nachádzala presne táto fotka. (Na Web Archive ani nepozerajte, tam ju ani nenájdete uloženú, viem o tom svoje.) A teda že ako to že ja ju mám keď už tam neni? Ide o to že ja som či už v roku 2019 alebo v roku 2018 robil doma lokálne SiteSuckerom zálohu celej stránky obce Biskupová (tuto na web archívom uloženej verzií) a tak sa mi podarilo fotku zachrániť. Preto sa pozeráte na jednu a jedinú originálnu kópiu fotky z Biskupovskej stránky!
Netuším síce či by sa mal z toho niekto tešiť že takáto fotka existuje, ale to je jedno. V tomto prípade si ju môžete stiahnuť, prehnať ju cez nejaké novodobé moderné AI a ML srandy a možno ju aj vyupscalovať, robte čo chcete. Originál bude originálom, a ten zostáva tu.
Caddy v2.7.6 - Mac mini Fedora Linux Asahi Remix 39, zobrazuvaní stránky próbuvané na Safari 17.0 - macOS 14.0 Sonoma, poslenný čas úpravy bol niekde medzi 4 volebnými obdobiami cez ktoré náš starosta bol vo funkcií.