Biskupová

erb No čau, pozíraj o mašinách a mobiloch!

Ale kukni takto, Biskupová má dosť tých mašín a mobilov.
Takže takto o tomto šeckom. Na hlavnej stránke z kerej si sem ušól sa spomínal šecek HW čo máme. Ten odkaz ti dám ešte raz semek.
Toť tuto v tomto sa pojennáva o šeckých mašinách a mobiloch. To je síce pekná vec, sú tam voláke poznámečky o tých mašinách a mobiloch, ale neni tam žádny rozšírený rozprávkový rozpis o nich.
Preto na rozšírení určitých mašín a mobilov to spravím jednoducho a to tak že to rozšírené rozpísaní typom rozprávky bude existuvať toť. Toto rozšírené rozpísaní sa bude týkať fakt iba vecí keré pre mňa majú fakt voláku historickospomínacú hodnotu.
A takže teda kóli tomu zahajujem veľké rozdelení tejto časti stránečky na dve časti! Prvou bude časť s mašinami a druhou bude časť s telefónmi.

Jedno také upozornení, nenachádzajú sa tu úúúúúúúúplne šecky mašiny alebo telefóny a to z dóvodu že néé zrovna šecko pre mňa z toho doma má nejakú historickospomínacú hodnotu.

Mašiny

MacBook Pro 16" 2021 M1 Pro 16GB/512GB
stará i5ka (tá mašina kerá bola pred mebukom)
Pentium - Phoenix
P5B Premium - Vista mašina
Vysílacá mašina
Rhapsody
Mendocino Celeron

Telefóny

Nokia N95
HTC One M7

Caddy v2.7.6 - Mac mini Fedora Linux Asahi Remix 39, zobrazuvaní stránky próbuvané na Safari 17.0 - macOS 14.0 Sonoma, toto bolo naposledy upravené na jednej z týchto mašín.